Kā lietot

Krāsas zīmulis

Lai izmantotu otu, pilnībā atskrūvējiet caurspīdīgo vāciņu.

Lai izmantotu adatu, noplēsiet caurspīdīgo vāciņu.

Saspiediet krāsas zīmuļa apakšdaļu, līdz pa adatas galu sāk izplūst krāsa.

Nekādā gadījumā nesaspiediet adatu!

Pēc izmantošanas glabājiet krāsas zīmuli tumšā vietā ar cieši aizvērtu caurspīdīgo vāciņu.

Krāsas zīmulis

Grunts

Pretrūsas līdzekli, modifikatoru/grunti ieteicams lietot, ja rūpnīcā uzklātā grunts ir bojāta vai arī redzams kails metāls, sevišķi, ja redzamas korozijas pazīmes.

Pirms pretrūsas līdzekļa lietošanas virsma pienācīgi jāsagatavo. Ja korozija skārusi biezu slāni, tas mehāniski jānoņem. Ja bojājuma tuvumā ir krāsa, kas lobās, noņemiet arī to. Virsmai jābūt sausai, tīrai un brīvai no taukiem.

Pirms pretrūsas līdzekļa lietošanas vienmēr kārtīgi sakratiet krāsas zīmuli. Uzklājiet pretrūsas līdzekli un ļaujiet tam nožūt. Kad virsma vairs nav lipīga, var uzklāt krāsu. Žūšanas ilgums atkarīgs no gaisa temperatūras.

Pretrūsas līdzeklis ir veidots uz ūdens bāzes, tāpēc lieko vai nejauši uztriepto līdzekli pirms tā nožūšanas var notīrīt ar ūdeni. Pēc nožūšanas to var noņemt tikai ar nitro šķīdinātāju vai acetonu.

Grunts

Krāsa

Pirms krāsas lietošanas kārtīgi sakratiet krāsas zīmuli. Bojātajām virsmām jābūt sausām, tīrām un brīvām no taukiem. Ja bojājuma tuvumā ir krāsa, kas lobās, noņemiet arī to. Uzklājiet krāsu slāņos. Uzklājiet nākamo slāni tikai, kad iepriekšējais ir nožuvis. Nepieciešamais slāņu skaits atkarīgs no krāsojamās virsmas laukuma. Krāsotās virsmas ieteicams pārklāt ar caurspīdīgo laku. Ar laku nepārklātās virsmas ir mazāk noturīgas pret vides ietekmi.

Krāsa

Caurspīdīgā laka

Pirms caurspīdīgās lakas lietošanas NEKRATIET krāsas zīmuli, jo gaisa burbulīši traucēs vienmērīgu lakas uzklāšanu uz virsmas. Uzklājiet laku slāņos. Uzklājiet nākamo slāni tikai, kad iepriekšējais ir nožuvis. Pēc caurspīdīgās lakas uzklāšanas virsma būs spīdīga un noturīga pret vides ietekmi.

Caurspīdīgā laka